BİZİ ARAYIN

TEL: 444 4 873TRD

TEKNİK ANALİZ

Geri

DAX Futures Güncelleme II - 12155 Hedefine Vardık

02.10.2019 03:51


DAX Futures aktif vadeli kontratlar için konuştuğumuz 3. hedef olan 12155 seviyesine vardık https://tradeall.com/teknik-analiz-detay/7509/dax-futures---bol-para-her-zaman-iyi-midir-?a=b

Teknik olarak resesyona giren Alman ekonomisi ve 31 Ekim yaklaşırken anlaşmasız Brexit ihtimalinin hala gücünü korumaya devam ettiği Avrupa Bölgesi'nde bir borsaya sadece bol para olduğu için yatırım yapmak hala mantıklı gelmiyor.

Teknik olarak, Elliot dalga teorisine göre uzun vadede 12500 direnci geçilmediği sürece,

11990

11790 seviyelerini ilk etapta takip ediyorum.

Kısa vadede 12300 ise direnci geçilmediği sürece 

12040

11990 seviyelerine doğru geri çekilme bekliyorum.

 

 

 

Neye Dikkat Etmeli ?

Pozisyon taşımak isteyenler için trailing stop seviyelerini maliyete çekerek pozisyon riskini sıfırlamak iyi bir tercih olabilir.

 

 

Twitter’da bizi takip etmek için @TradeAll

Youtube TradeAll kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.  

Facebook https://www.facebook.com/TradeAll/

 

Berk Dinçtürk

International Markets

Vice President

 

Bu analizler yer alan grafikler TradingView kullanılarak hazırlanmıştır.

Charts used during this analysis are generated by using TradingView.

Uyari Notu: Bu mesaj ve ekleri gonderilen kisiye ozeldir. Eger mesajin gonderilmek istendigi kisi degilseniz lutfen kopyalamayiniz, baskalarina gondermeyiniz, mesajı sisteminizden siliniz ve gondericiyi bilgilendiriniz. Internet üzerinden yapılan iletişim güvenli olmayıp, verilerin kasten veya tesadüfen bozulması ve virüs içermesi olasılığı vardır. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bu mesajın ve eklerinin hatalı ve/veya eksik olması, yerine ulaşmaması, geç ulaşması, içeriğinin bozulması ya da virüs icermesinden ve bilgisayar sisteminize verebilecegi zarar dolayısıyla hicbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, elektronik posta, resmi olmayan ve çoğunlukla kısaltılmış bir iletişim yöntemidir. Dolayısıyla, burada yer alan bilgi veya tavsiyelere, gönderici ile ayrıca görüşmeden güvenmeniz normal şartlar altında uygun olmayacaktır. Mesaj metninde veya eklerinde yer alabilecek Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafindan hazirlanmis rapor, yorum veya veriler sadece bilgilendirme amaclidir. Yatirim bilgi yorum ve tavsiyeleri, yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerine dayanmaktadir. Bu bilgilerin kullanilmasi nedeni ile ortaya cikabilecek sonuclardan Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu degildir.

 

 

Geri
 
FOREX HESAPLAMA
Devamı İçin Lütfen Giriş Yapın.
. .
Dünya piyasaları elinizin altında! Yazının tamamına erişmek için
ücretsiz üye olun.