BİZİ ARAYIN

TEL: 444 4 873TRD

TEKNİK ANALİZ

Geri

Altın vs Euro - 1212 ve 1230 Euro Hedeflerine Vardık

20.06.2019 10:45


Altın Euro Futures aktif vadlei kontratlarda konuştuğumuz orta uzun vadeli ilk hedeflere kısa sürede vardık https://tradeall.com/teknik-analiz-detay/7439/altin-euro-karsisinda-parlamaya-devam-ediyor?a=b

Dün FED tarafından para politikasında herhangi bir değişiklik yapılmasa da piyasanın tutanakları güvercin okuması ile beraber altın birçok para birimine karşı değer kazandı.

Hafta içerisinde Draghi yeni genişleme paketine ihtiyaç olabileceğini belirtirken en azından ECB'nin Euro pozitif bir politika izlemesi yakın vadede mümkün görünmüyor.

Bundan Sonra

Teknik olarak (ki temel de destekliyor) altının Euro karşısında parlamaya devam etmesini bekliyorum 

Pozisyon taşımak isteyenler için trailing stop seviyelerini maliyete çekerek riski sıfırlamak iyi bir tercih olabilir.

1140 Euro seviyesi yeni tabanın oluştuğu seviye olarak öne çıkıyor.

 

 

Altın Euro Futures Nasıl Elde Edilir ?

Futures piyasalarda direkt olarak böyle bir kontrat yazılmadığı için cross currency yapılabilir. Bunun için aynı vadeli GoldUSD ve EURUSD kontratlarında aynı anda

1 GOLDUSD Futures Uzun 

1 EURUSD Futures Kısa pozisyon açılarak GOLDEUR Futures kontratı elde edilebilir.

 

 

 

Twitter’da bizi takip etmek için @TradeAll

Youtube TradeAll kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.  

Facebook https://www.facebook.com/TradeAll/

 

Berk Dinçtürk

International Markets

Vice President

 

Bu analizler yer alan grafikler TradingView kullanılarak hazırlanmıştır.

Charts used during this analysis are generated by using TradingView.

Uyari Notu: Bu mesaj ve ekleri gonderilen kisiye ozeldir. Eger mesajin gonderilmek istendigi kisi degilseniz lutfen kopyalamayiniz, baskalarina gondermeyiniz, mesajı sisteminizden siliniz ve gondericiyi bilgilendiriniz. Internet üzerinden yapılan iletişim güvenli olmayıp, verilerin kasten veya tesadüfen bozulması ve virüs içermesi olasılığı vardır. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bu mesajın ve eklerinin hatalı ve/veya eksik olması, yerine ulaşmaması, geç ulaşması, içeriğinin bozulması ya da virüs icermesinden ve bilgisayar sisteminize verebilecegi zarar dolayısıyla hicbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, elektronik posta, resmi olmayan ve çoğunlukla kısaltılmış bir iletişim yöntemidir. Dolayısıyla, burada yer alan bilgi veya tavsiyelere, gönderici ile ayrıca görüşmeden güvenmeniz normal şartlar altında uygun olmayacaktır. Mesaj metninde veya eklerinde yer alabilecek Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafindan hazirlanmis rapor, yorum veya veriler sadece bilgilendirme amaclidir. Yatirim bilgi yorum ve tavsiyeleri, yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerine dayanmaktadir. Bu bilgilerin kullanilmasi nedeni ile ortaya cikabilecek sonuclardan Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu degildir.

 

 

Geri
 
FOREX HESAPLAMA
Devamı İçin Lütfen Giriş Yapın.
. .
Dünya piyasaları elinizin altında! Yazının tamamına erişmek için
ücretsiz üye olun.