BİZİ ARAYIN

TEL: 444 4 873TRD

TEKNİK ANALİZ

Geri

Copper Futures Güncelleme - 269 cent Hedefine Vardık

19.06.2019 09:53


Bakır vadeli kontratlarında dün konuştuğumuz 269 cent hedefine vardık https://tradeall.com/teknik-analiz-detay/7440/copper-futures---silideki-grev-arz-endislerini-tetikliyor?a=b

Şili'de madencilerin başlattığı grev arz endişelerine neden olurken,

Dün akşam saatlerinde ABD başkanı Donald Trump'ın G-20 zirvesinde Xi JingPing ile görüşeceğini açıklaması büyümeye yönelik endişeleri kısa süreli olsa da yavaşlattı.

Bugün yapılacak FED toplantısı ve USD'nin seyri önemli olacak. Piyasada genel olarak bugun herhangi bir politika değişikliği beklenmese de ileriye yönelik yol haritası belirleyici olacaktır.

262 USD üzserinde kaldığı sürece güçlü görünüm ihtimali devam etse de pozisyon taşımak isteyenler için trailing stop seviyelerini maliyete çekerek riski sıfırlamak iyi bir tercih.

 

 

 

Twitter’da bizi takip etmek için @TradeAll

Youtube TradeAll kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.  

Facebook https://www.facebook.com/TradeAll/

 

Berk Dinçtürk

International Markets

Vice President

 

Bu analizler yer alan grafikler TradingView kullanılarak hazırlanmıştır.

Charts used during this analysis are generated by using TradingView.

Uyari Notu: Bu mesaj ve ekleri gonderilen kisiye ozeldir. Eger mesajin gonderilmek istendigi kisi degilseniz lutfen kopyalamayiniz, baskalarina gondermeyiniz, mesajı sisteminizden siliniz ve gondericiyi bilgilendiriniz. Internet üzerinden yapılan iletişim güvenli olmayıp, verilerin kasten veya tesadüfen bozulması ve virüs içermesi olasılığı vardır. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bu mesajın ve eklerinin hatalı ve/veya eksik olması, yerine ulaşmaması, geç ulaşması, içeriğinin bozulması ya da virüs icermesinden ve bilgisayar sisteminize verebilecegi zarar dolayısıyla hicbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, elektronik posta, resmi olmayan ve çoğunlukla kısaltılmış bir iletişim yöntemidir. Dolayısıyla, burada yer alan bilgi veya tavsiyelere, gönderici ile ayrıca görüşmeden güvenmeniz normal şartlar altında uygun olmayacaktır. Mesaj metninde veya eklerinde yer alabilecek Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafindan hazirlanmis rapor, yorum veya veriler sadece bilgilendirme amaclidir. Yatirim bilgi yorum ve tavsiyeleri, yatirim danismanligi kapsaminda degildir. Yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanlarin kisisel goruslerine dayanmaktadir. Bu bilgilerin kullanilmasi nedeni ile ortaya cikabilecek sonuclardan Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu degildir.

 

Geri
 
FOREX HESAPLAMA
Devamı İçin Lütfen Giriş Yapın.
. .
Dünya piyasaları elinizin altında! Yazının tamamına erişmek için
ücretsiz üye olun.