BİZİ ARAYIN

TEL: 444 4 873TRD

Recognia Technical Insight Nedir?   


Ak Yatırım ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi!

Ak Yatırım, kapsamlı piyasa analizine ihtiyaç duyan yatırımcılarını Recognia®'nın Technical Insight™ Teknik Analiz Platformu ile buluşturuyor. Dünyada 20 milyon bireysel yatırımcı tarafından tercih edilen Technical Insight, tüm yurtiçi hisse senetleri, BYF'ler, BIST Endeksleri ve yurtdışı endekslerde teknik analiz olanağı sağlarken aynı zamanda her gün yeni alım/satım önerileri üretiyor.

Technical Insight Nedir?

Technical Insight, hisse senedi, BYF ve endeks grafiklerinde kapsamında tuttuğu 60'ın üzerinde formasyonu tarayarak, işlem fırsatı yaratabilecek oluşumları saptar ve fiyat beklentisine göre alım ya da satım önerileri üretir. Böylece fırsatları yakalamanıza, daha kolay karar almanıza ve işlemlerinizde hız kazanmanıza yardımcı olur. Güncel fiyatlarla her gün tekrarladığı analizler sonucu yeni alım-satım fikirleri üreten ve hisse senetlerindeki fiyat değişimlerine dair beklentileri saptanan formasyonlarla açıklayan Technical Insight™, alım/satım kararlarınızı netleştirmenize yardımcı olur.

Technical Insight ile,

  • Analiz Yapın! Takip ettiğiniz hisse senetlerinin teknik görünümünü inceleyerek alım/satım kararlarınızı destekleyin.
  • Kişiselleştirin! Sistem tarafından üretilen önerileri tercihlerinize göre kişiselleştirin, yatırım kararlarınızla uyumlu önerileri görüntüleyin.
  • Alarm Kurun! Sistem önerilerini ve fiyat değişimlerini akıllı cihazlarınızdan takip edin.
  • Back Testing ile Stratejiyi Doğrulayın! Sistem önerilerinin dayandırıldığı stratejilerin geçmiş dönemlerdeki performansını analiz edin.

Technical Insight ile Başka Neler Yapabilirsiniz?

  • Takip ettiğiniz finansal enstrümanların kısa/orta/uzun vadeli teknik görünümlerini inceleyebilir,
  • Belirlediğiniz teknik kriterler doğrultusunda yeni alım/satım fikirleri üretebilir,
  • Alarm kurarak takip ettiğiniz fiyat seviyelerini ve yeni önerileri e-posta ile alabilir,
  • Teknik analiz ve formasyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Technical Insight tarafından üretilen hisse senedi önerileri, Ak Yatırım Araştırma çalışmalarından tamamen bağımsız olup, Ak Yatırım önerileri ile farklılık gösterebilir.

Technical Insight'ın ürettiği tüm alım-satım önerileri bir önceki günün kapanış fiyalarını baz almaktadır, öneriler gün içi fiyatlar ile sürekli güncellenmemektedir.

 
© 2016 Recognia Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Burada yer alan bilgiler: (1) Recognia'nın, Morningstar Research Inc.'in, Recognia'nın yetkilendirdiklerinin ve/veya onun içerik sağlayıcılarının mülküdür; (2) kopyalanamaz veya dağıtılamaz; (3) doğru, eksiksiz ve zamanında sunulma garantisi taşımaz ve (4) finansal araçlara yatırım konusunda Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Recognia Inc. veya onun içerik sağlayıcıları tarafından sunulan yatırım tavsiyesi, yatırım aracının alım satım önerisi ya da getiri vaadi değildir ve Yatırım Danışmanlığı kapsamında yer almamaktadır. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Müşterisi'nin burada yer alan bilgilerin hatalı veya eksik olması nedeniyle veya bu alana internet üzerinden erişmesi nedeniyle virüs, hatalı gönderim veya diğer herhangi bir teknik sebepten dolayı uğrayacağı doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Bu nedenle, Ak Yatırım Menkul A.Ş. Müşterisi, söz konusu nedenlerden dolayı uğrayacağı doğrudan ve dolaylı zararlardan Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 'i sorumlu tutmayacağını kabul eder. Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. veya Recognia Inc. ya da onun içerik sağlayıcıları, bu bilginin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazlar. Bu bilgilerin geçmiş performansı, gelecek sonuçları için garanti teşkil etmez. Fiyatlandırma, tarihsel tablo verileri ve temel şirket verileri Morningstar Research Inc. tarafından sağlanmıştır. Technical Event® ve Recognia® Recognia Inc.'in tescilli ticari markalarıdır. Recognia ürünleri ve hizmetleri ABD Patent Yasası No 6,801,201; 7,469,226; 7,469,238; 7,835,966; ve 7,853,506 ve ilgili yabancı patentlerle korunmaktadır."

FOREX HESAPLAMA
Devamı İçin Lütfen Giriş Yapın.
. .
Dünya piyasaları elinizin altında! Yazının tamamına erişmek için
ücretsiz üye olun.